Jdi na obsah Jdi na menu

Mutěnice - Bukovany 1:0

15. 8. 2008
V sobotu 9.8.2008 jsme odehrály první přípravný zápas a to proti ženskému týmu z Bukovan. Nutno podotknout, že bukovanský tým prošel nemalou změnou. Nejenže nastoupil nový trenér (dříve trénoval Kloboučky), ale také přibylo spoustu nových posil taktéž z bývalého týmu Klobouček. Kvůli dovoleným a brigádám jsme se nesešly v základní sestavě a proto od začátku nastoupily i mladé hráčky jako je Sabina Pavková, Jana Zálešáková a Kristýna Musilová. Hra byla ze začátku chaotická, ale postupec času jsme se začaly vzpamatovávat a hrály jsme si svoji hru. V prvním poločase se podařilo vstřelit branku Petře Zálešákové a skóre tedy bylo 1:0 pro Mutěnice. Do druhého poločasu jsme nastoupily už uvaneny a proto není divu, že se to odrazilo ve hře. Nebylo to tak špatné, ale rozhodně umíme zahrát líp. V druhém poločase se skóre nikterak nezměnilo a ze hřiště jsme odešly vítězně. Sestava - Pavková Lucie(golman, záloha), Lenka Hykšová(předstoper), Bronislava Doksanská(golman), Romana Čepilová(stoper), Michaela Kupčíková(stoper, předstoper), Sabina Pavková(pravá obrana), Jana Zálešáková(pravá aj levá obrana), Denisa Dobrovolná(levá obrana,záloha), Petra Zálešáková(levá záloha, předstoper), Ivana Horecká(pravá záloha), Laurencie Musilová(střední záloha), Markéta Bízová(střední záloha),Yvonne Chromečková(pravý útok), Kristýna Musilová(levý útok) Střídání - hokejovým způsobem